Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Opony Bridgestone Potenza s001

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Rewolucyjne BMW i8 wyłącznie na oponach Bridgestone | Dzięki efektywnej współpracy nad poprzednim modelem samochodu elektrycznego i3, Bridgestone i BMW podjęły decyzję o kontynowaniu strategicznego partnerstwa. Uczestnicząc w projektowaniu modelu i8, Bridgestone stworzył oponę spełniającą wysokie wymagania samochodów hybrydowych w zakresie zużycia paliwa i energii. Inżynierowie Bridgestone opracowując bieżnik dedykowany BMW, bazowali na znanym już modelu Potenza S001, który powstał z myślą o samochodach wyścigowych i sportowej technice jazdy. W celu uzyskania optymalnych osiągów Bridgestone przygotował kilka opcji rozmiarów bieżnika.
 

Właściciel BMW i8 będzie miał do wyboru:

•           Przód: 195/50 R20 Potenza S001-I 93W XL

•           Tył: 215/45 R20 Potenza S001-I 95W XL

•           Przód: 215/45 R20 Potenza S001 95W XL

•           Tył: 245/40 R20 Potenza S001 99W XL     
 

Przewidziana jest także opcja zimowego modelu opon -  Blizzak LM-32 w rozmiarze 215/45 R20 95V XL.

Opony Potenza S001 zdobyły już zasłużone uznanie w kategorii opon sportowych. Dzięki zrównoważonym osiągom, doskonale spełnia wysokie wymagania modelu BMW i8, który ma zrewolucjonizować swoją kategorię w motoryzacji. Potenza S001 gwarantuje prawdziwe sportowe doznania, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa i energii. Stworzenie produktu odpowiadającego na tak wysokie wymagania było dużym wyzwaniem, które z nieskrywaną satysfakcją w pełni zrealizowaliśmy. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia oraz z tego, że zyskaliśmy tak wysokie uznanie na rynku, zostając wyłącznym dostawcą opon dla BMW – powiedział Jake Rønsholt, dyrektor zarządzający Business Unit Consumer w Bridgestone Europe.

Umowa na wyłączne dostawy ogumienia jest tylko niewielkim elementem wieloletniej współpracy z BMW zarówno na torach wyścigowych jak i poza nimi.  W ciągu ostatnich 17 lat
powstało wiele modeli opon Bridgestone do fabrycznego montażu oraz wspólnych koncepcji technologicznych jak na przykład opony produkowane w technologii Run-Flat. Firmy współtworzyły też program szkoleń BMW Driving Experience.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bridgestone Potenza S001, odwiedź stronę: http://www.bridgestone.pl/osobowe-4x4-i-dostawcze/ranges/potenza/s001/.

źródło: Bridgestone


Bridgestone - Opona potenza s001 | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

ktoś ma tego typu opony bridgestone potenza s001 interesują mnie opinie i czy warto kupić w wersji do auta bmw 5
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
11 + 1 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik