Dzisiaj jest: Środa, 24 stycznia 2018 Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Opis narzędzi PROLINE/TRYTON:

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


1) Ołówek stolarski PROLINE: Ołówek o długości 24 cm i twardości HB, wyposażony w wysokiej jakości rysik. Przeznaczony do rysowania na powierzchniach drewnianych. Znajduje wszechstronne zastosowanie przy pracach remontowo-budowlanych i stanowi produkt niezbędny w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Za pomocą ołówka precyzyjnie wyznaczymy na przykład miejsca, w których należy wbić gwoździe czy przyciąć drewno.
 

2) Piła płatnica PROLINE: Piła płatnica to idealne rozwiązanie do cięcia zgrubnego drewna oraz płyt wiórowych. Dwuskładnikowa rękojeść z tworzywa z wkładką antypoślizgową gwarantuje pewność chwytu i przekłada się na komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Sprężyste, wytrzymałe ostrze pozwala na szybkie i dokładne cięcie drewna oraz długoletnią eksploatację narzędzia.
 

3) Szpadel PROLINE: Szpadel prosty o wymiarach 1150x180x280 mm, wyposażony w trzon z włókna szklanego zapewniający zwiększoną wytrzymałość. Narzędzie niezastąpione przy pracach ogrodowych i ziemnych, umożliwiające efektywną pracę nawet w wyjątkowo twardej glebie. Ergonomiczny, wyprofilowany kształt rękojeści szpadla gwarantuje stabilność chwytu i wygodę użytkowania. Wytrzymała głowica wykonana z wysokiej jakości stali pozwala na długi okres eksploatacji narzędzia.
 

4) Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TUV18LB2: Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka znakomicie sprawdzi się w pracach remontowo-budowlanych: przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub oraz wierceniu w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Wyposażona w akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V, zapewnia swobodę i łatwość użytkowania. Dodatkowa rękojeść wielopozycyjna gwarantuje pewny, stabilny chwyt.
 

5) Końcówki wkrętakowe PROLINE: Przeznaczone do wkrętaków, wkrętarek i wiertarko-wkrętarek, poręczne końcówki umożliwiające wkręcanie i wykręcanie różnego rodzaju śrub, m.in. pozidriv, torx, phillips, płaskich i sześciokątnych. Wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałej stali chromowo-wanadowej.
 

6) Świder do drewna PROLINE: Wysokiej jakości wiertło przeznaczone do wiercenia w drewnie miękkim, twardym i elementach klejonych. Gwintowane ostrze prowadzące zapewnia wytrzymałość i efektywną pracę. Sześciokątny uchwyt umożliwia szybką wymianę wiertła w uchwytach wiertarek.
 

7) Wyrzynarka TRYTON: Wyrzynarka pozwala na wykonywanie cięć krzywoliniowych i otworów w drewnie, metalu oraz tworzywach sztucznych. Sprzęt posiada laserowy wskaźnik linii cięcia, funkcję pracy wahadłowej oraz regulację prędkości pracy, co zapewnia komfortowe i bezpieczne użytkowanie. System szybkiej wymiany brzeszczotów pozwala na bezproblemową obsługę narzędzia. Wyrzynarka wyposażona jest w prowadnicę równoległą, brzeszczoty oraz kufer transportowy.
 

8) Wiertło łopatkowe PROLINE: Wysokiej jakości wiertło przeznaczone do wykonywania otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych i płytach MDF. Szlifowany wierzchołek i ostrze zapewniają precyzyjne wiercenie. Sześciokątny uchwyt umożliwia szybką wymianę wiertła w uchwytach wiertarek.
 

9) Młotek stolarski PROLINE: Młotek o wadze 450 gramów, wyposażony w wytrzymały trzon z włókna szklanego oraz zapewniającą stabilny chwyt, ergonomiczną, dwukompozytową, antypoślizgową rękojeść TPR. Kuty, hartowany i polerowany obuch pozwala na wydajną pracę nawet z najtwardszym drewnem i precyzyjne wbijanie gwoździ. Stare lub niewłaściwe przybite gwoździe sprawnie wyrwiemy, dzięki umieszczonemu na główce młotka nacięciu. Narzędzie niezastąpione zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.
 

10) Piła szablasta TRYTON: Narzędzie, wyposażone w odpowiedni brzeszczot, doskonale poradzi sobie z elementami drewnianymi i metalowymi. Zastosowane w sprzęcie marki TRYTON beznarzędziowe mocowanie brzeszczotów przekłada się na łatwość obsługi, zaś umieszczony w rękojeści włącznik z regulacją prędkości skokowej zapewni swobodne sterowanie siłą cięcia. Piła szablasta znacznie ułatwia pracę w drewnie oraz metalu i z powodzeniem zastępuje narzędzia ręczne przeznaczone do cięcia tego typu materiałów.
 

11) Szlifierka oscylacyjna TRYTON: Wysokiej jakości szlifierka oscylacyjna ze stopą w kształcie prostokąta doskonale sprawdzi się przy zabiegach szlifierskich na płaskich powierzchniach. Wyposażone w regulację częstotliwości oscylacji (w zależności od modelu: 12.000-22.000 oscyl./min. lub 12.000-24.000 oscyl.min.) narzędzie pozwala na szybkie i dokładne wyszlifowanie drewna. Pojemnik na pył, wskaźnik zasilania oraz 3-metrowy kabel zasilający sprawiają, że praca z wykorzystaniem sprzętu będzie efektywna i komfortowa.
 

12) Skrzynka narzędziowa PROLINE: Skrzynka narzędziowa umożliwia sprawną organizację pracy i pozwala zgromadzić użytkowane narzędzia w jednym miejscu. Skrzynka PROLINE o wymiarach 458x257x227 mm, wyposażona w pokrywę z dwoma wbudowanymi organizerami znajdzie zastosowanie w warsztacie każdego majsterkowicza. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, co przekłada się na jego wytrzymałość i długoletnią eksploatację, a ergonomiczna, poręczna rękojeść umożliwia wygodne przenoszenie skrzynki.

Inf. prasowa


Narzędzia Proline Tryton | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Gdzie kupię narzędzia proline tryton czy tylko sklep internetowy proline czy może są sklepy we Wrocławiu z narzędziami firmy proline ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
sprawdź sklepy z narzędziami we Wrocławiu takich sklepów w których są narzędzia to nie brakuje ale czy mają narzędzia proline to nie wiem
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
7 + 1 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik