Dzisiaj jest: Poniedziałek, 28 maja 2018 Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Informacja na Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Opis narzędzi PROLINE/TRYTON:

Czytelnia | Artykuły > Dział: 

1) Ołówek stolarski PROLINE: Ołówek o długości 24 cm i twardości HB, wyposażony w wysokiej jakości rysik. Przeznaczony do rysowania na powierzchniach drewnianych. Znajduje wszechstronne zastosowanie przy pracach remontowo-budowlanych i stanowi produkt niezbędny w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Za pomocą ołówka precyzyjnie wyznaczymy na przykład miejsca, w których należy wbić gwoździe czy przyciąć drewno.
 

2) Piła płatnica PROLINE: Piła płatnica to idealne rozwiązanie do cięcia zgrubnego drewna oraz płyt wiórowych. Dwuskładnikowa rękojeść z tworzywa z wkładką antypoślizgową gwarantuje pewność chwytu i przekłada się na komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Sprężyste, wytrzymałe ostrze pozwala na szybkie i dokładne cięcie drewna oraz długoletnią eksploatację narzędzia.
 

3) Szpadel PROLINE: Szpadel prosty o wymiarach 1150x180x280 mm, wyposażony w trzon z włókna szklanego zapewniający zwiększoną wytrzymałość. Narzędzie niezastąpione przy pracach ogrodowych i ziemnych, umożliwiające efektywną pracę nawet w wyjątkowo twardej glebie. Ergonomiczny, wyprofilowany kształt rękojeści szpadla gwarantuje stabilność chwytu i wygodę użytkowania. Wytrzymała głowica wykonana z wysokiej jakości stali pozwala na długi okres eksploatacji narzędzia.
 

4) Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TUV18LB2: Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka znakomicie sprawdzi się w pracach remontowo-budowlanych: przy wkręcaniu i wykręcaniu śrub oraz wierceniu w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Wyposażona w akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V, zapewnia swobodę i łatwość użytkowania. Dodatkowa rękojeść wielopozycyjna gwarantuje pewny, stabilny chwyt.
 

5) Końcówki wkrętakowe PROLINE: Przeznaczone do wkrętaków, wkrętarek i wiertarko-wkrętarek, poręczne końcówki umożliwiające wkręcanie i wykręcanie różnego rodzaju śrub, m.in. pozidriv, torx, phillips, płaskich i sześciokątnych. Wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałej stali chromowo-wanadowej.
 

6) Świder do drewna PROLINE: Wysokiej jakości wiertło przeznaczone do wiercenia w drewnie miękkim, twardym i elementach klejonych. Gwintowane ostrze prowadzące zapewnia wytrzymałość i efektywną pracę. Sześciokątny uchwyt umożliwia szybką wymianę wiertła w uchwytach wiertarek.
 

7) Wyrzynarka TRYTON: Wyrzynarka pozwala na wykonywanie cięć krzywoliniowych i otworów w drewnie, metalu oraz tworzywach sztucznych. Sprzęt posiada laserowy wskaźnik linii cięcia, funkcję pracy wahadłowej oraz regulację prędkości pracy, co zapewnia komfortowe i bezpieczne użytkowanie. System szybkiej wymiany brzeszczotów pozwala na bezproblemową obsługę narzędzia. Wyrzynarka wyposażona jest w prowadnicę równoległą, brzeszczoty oraz kufer transportowy.
 

8) Wiertło łopatkowe PROLINE: Wysokiej jakości wiertło przeznaczone do wykonywania otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych i płytach MDF. Szlifowany wierzchołek i ostrze zapewniają precyzyjne wiercenie. Sześciokątny uchwyt umożliwia szybką wymianę wiertła w uchwytach wiertarek.
 

9) Młotek stolarski PROLINE: Młotek o wadze 450 gramów, wyposażony w wytrzymały trzon z włókna szklanego oraz zapewniającą stabilny chwyt, ergonomiczną, dwukompozytową, antypoślizgową rękojeść TPR. Kuty, hartowany i polerowany obuch pozwala na wydajną pracę nawet z najtwardszym drewnem i precyzyjne wbijanie gwoździ. Stare lub niewłaściwe przybite gwoździe sprawnie wyrwiemy, dzięki umieszczonemu na główce młotka nacięciu. Narzędzie niezastąpione zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.
 

10) Piła szablasta TRYTON: Narzędzie, wyposażone w odpowiedni brzeszczot, doskonale poradzi sobie z elementami drewnianymi i metalowymi. Zastosowane w sprzęcie marki TRYTON beznarzędziowe mocowanie brzeszczotów przekłada się na łatwość obsługi, zaś umieszczony w rękojeści włącznik z regulacją prędkości skokowej zapewni swobodne sterowanie siłą cięcia. Piła szablasta znacznie ułatwia pracę w drewnie oraz metalu i z powodzeniem zastępuje narzędzia ręczne przeznaczone do cięcia tego typu materiałów.
 

11) Szlifierka oscylacyjna TRYTON: Wysokiej jakości szlifierka oscylacyjna ze stopą w kształcie prostokąta doskonale sprawdzi się przy zabiegach szlifierskich na płaskich powierzchniach. Wyposażone w regulację częstotliwości oscylacji (w zależności od modelu: 12.000-22.000 oscyl./min. lub 12.000-24.000 oscyl.min.) narzędzie pozwala na szybkie i dokładne wyszlifowanie drewna. Pojemnik na pył, wskaźnik zasilania oraz 3-metrowy kabel zasilający sprawiają, że praca z wykorzystaniem sprzętu będzie efektywna i komfortowa.
 

12) Skrzynka narzędziowa PROLINE: Skrzynka narzędziowa umożliwia sprawną organizację pracy i pozwala zgromadzić użytkowane narzędzia w jednym miejscu. Skrzynka PROLINE o wymiarach 458x257x227 mm, wyposażona w pokrywę z dwoma wbudowanymi organizerami znajdzie zastosowanie w warsztacie każdego majsterkowicza. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, co przekłada się na jego wytrzymałość i długoletnią eksploatację, a ergonomiczna, poręczna rękojeść umożliwia wygodne przenoszenie skrzynki.

Inf. prasowa


Narzędzia Proline Tryton | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Gdzie kupię narzędzia proline tryton czy tylko sklep internetowy proline czy może są sklepy we Wrocławiu z narzędziami firmy proline ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
sprawdź sklepy z narzędziami we Wrocławiu takich sklepów w których są narzędzia to nie brakuje ale czy mają narzędzia proline to nie wiem
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba