Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017 Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Nagrywarki HDMI w nowych wersjach: HDR900+ oraz HDR1000+

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


1000plus1.jpgC4i wprowadza najnowsze grabbery HDMI i sygnałów analogowych z dołączonym oprogramowaniem Cyberlink Power Director V10  Nagranie audycji ze źródła HDMI w wysokiej rozdzielczości zawsze było nie lada wyzwaniem. Sytuację zmieniają jednak nowe, bezobsługowe nagrywarki HDMI z najnowszą wersją oprogramowania Cyberlink Power Director V10. Te proste w obsłudze urządzenia potrafią nagrać materiał z dowolnego źródła HDMI oraz analogowego (kompozytowego czy komponentowego) w rozdzielczości do 1080p wraz ze stereofonicznym dźwiękiem. Nagrania zapisywane są bezpośrednio na pamięć USB lub zewnętrzny, zasilany dysk twardy. Nagrywarki HDR900+ oraz HDR1000+ doskonale sprawdzą się m.in. podczas nagrywania osiągnięć i postępów w grach uruchamianych na konsolach PS3/XBOX, umożliwiając rejestrację filmów bez użycia komputera! Nowe nagrywarki na polski rynek wprowadza firma C4i.

Wizualnie, HDR900+ oraz HDR1000+ wyróżnia wszechobecny minimalizm i ergonomia. Jednak zamknięte w czarnej, matowej obudowie urządzenia, mimo niewielkich rozmiarów, skrywają technologicznie zaawansowaną konstrukcję, oferującą szereg ciekawych funkcji. Przykładowo, umożliwiają nagrywanie własnych komentarzy głosowych do prowadzonych na konsoli rozgrywek.

Nagrywarki są lekkie, poręczne, posiadają kompaktowe wymiary. Dzięki temu można je łatwo przenosić i wykorzystywać w różnych sytuacjach. Urządzenie wystarczy podłączyć pomiędzy konsolą a telewizorem, aby nagrać obraz. Nawet w rozdzielczości 1080p. Cechą wspólną nagrywarek jest wbudowane złącze mikrofonowe, możliwość nagrywania na pamięciach i dyskach USB (do 2TB) oraz uruchamianie nagrywania jednym przyciskiem. Porównując z niższym modelem, w nagrywarce HDR1000+, poza HDMI, znajdziemy dodatkowo wejścia kompozytowe i komponentowe, przełącznik rodzaju wejścia AV/YPbPr/HDMI oraz pilot zdalnego sterowania wraz z czujnikiem IR.

Nowymi nagrywarkami HDR+ powinni zainteresować się przede wszystkim miłośnicy gier i konsol, którzy docenią ich bezobsługową i niezależną od komputera pracę, a także pełną obsługę HDCP. Urządzenia w łatwy sposób umożliwią przechwycenie zawartości gry z PS3, XBOX-a, magnetowidu VHS lub innego źródła HDMI. Dzięki zaawansowanemu sprzętowemu kodowaniu H.264 urządzenia nagrywają przechwycone źródło do pliku .mp4 w rozdzielczości Full HD. Pliki takie można z łatwością odtworzyć na komputerze lub multimedialnym odtwarzaczu sieciowym. Status urządzeń sygnalizują zastosowane diody LED, które ułatwiają kontrolę nad ich pracą. Przy zastosowaniu dodatkowego mikrofonu i podłączeniu go do nagrywarek można wraz z obrazem nagrać komentarze, np. do gry.

Najnowsze oprogramowanie Cyberlink Power Director V10, dołączane na płycie w zestawie z nagrywarkami, to wielofunkcyjne narzędzie do obróbki wideo. Pozwala połączyć kilka nagrań w całość, stworzyć startowe menu ekranowe dla płyt wideo, a także zamienić nagrywarkę w grabbera wideo po podłączeniu urządzenia do komputera przez USB. Zaawansowane funkcje edycyjne, efekty oraz możliwość publikacji przygotowanego wideo w serwisach społecznościowych usprawniają pracę z nagrywarkami, czyniąc je wszechstronnym narzędziem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych miłośników gier wideo.


Cena detaliczna nagrywarki HDR900+ wynosi 515,00 zł brutto, natomiast HDR1000+ kosztuje 687,00 zł brutto. Urządzenia są objęte 12-miesięczną gwarancją.


Więcej informacji:
HDR900+
HDR1000+ 

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak Geniatech (mini PC Android), HiMedia, Bluetimes, Popcorn Hour, Minix i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe), Scansonic (nagłośnienie), Matrix i AMI (przetworniki cyfrowo-analogowe i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych: w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc wideo audio, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak Ogden, RGBLink i TV One, Extron, Kramer, BlackMagic Design − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, ośmioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.
Inf. prasowa / C4i Consultants for Industry

Nagrywarki HDMI - HDR900+ i HDR1000+ | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Poproszę obeznanych o opinie który model nagrywarki HDMI jest lepszy HDR900+ czy HDR1000 i które sklepy z nagrywarkami polecacie?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
hejka kupiłem używany grabber hdr 1000 plus bez manualu i szukam manual do tego grabbera ma ktoś na zbyciu albo może gdzieś w necie będzie w pdf do pobrania będę wdzięczny za pomoc
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Od jakiegoś czasu planuję zakup nagrywarki hdmi ale wybór jest duży a ceny różne , interesowała by mnie nagrywarka HDR1000 plus bo parametry mi odpowiadają tylko nie znam firmy C4i i nie wiem jakiej jakości produkty wytwarza ta firma czy ktoś coś mógłby powiedzieć na temat też tej nagrywarki HDR1000 plus ,jakie macie opinie o HDR1000 plus bo cena za tą nagrywarkę nie jest zła w porównaniu do innych znanych firm jak Pioneer czy Technics a nie chciałbym też wydawać za dużo pieniędzy na taką nagrywarkę HDMI zatem czekam na jakieś opinie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A do jakiej ceny chcesz kupić nagrywarkę? Nie mam niestety żadnego sprzętu od firmy C4i także w tej kwestii ci nie pomogę ale też wiem że opinie jakie znajdziesz w internecie nie muszą być zawsze obiektywne. Lepiej poczytaj ze 2 - 3 recenzje tych nagrywarek i sam sobie opinie wyrobisz na podstawie właśnie recenzji. Marek, Oleśnica
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Nagrywarka hdmi do ceny do 700 zł. A gdzie przeczytam recenzję HDR1000 plus i HDR900 plus , jeśli znasz strony na których jest taka recenzja tych nagrywarek to będę wdzięczny za podanie adres strony
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Wbij w google HDR 1000 plus recenzja i HDR 900 plus recenzja i może coś znajdziesz. Jak by nie było to może w sklepie zobaczysz i oglądniesz i ocenisz. Z tego co widziałem to jest trochę tych sklepów w których można kupić taką nagrywarkę ale to sklepy internetowe. Jak jesteś z Oleśnicy to zobacz w galerii Pogodne Centrum czy nie ma tam tego sprzętu to na miejscu oglądniesz.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
4 + 1 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik