Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
McDonald’s oferuje zatrudnienie młodym ludziom w Polsce. Kolejny tysiąc miejsc pracy w bieżącym roku.

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Sieć restauracji McDonald's, w której pracuje w Polsce 16,5 tys. osób, zamierza co roku zwiększać zatrudnienie o kolejne tysiąc osób. Związane jest to z rozrostem sieci o kilkadziesiąt restauracji rocznie. Większość pracowników McDonald's to ludzie młodzi. Sieć wystartowała właśnie z kampanią medialną „McDonald’s wierzy w młodych ludzi w Polsce”, która ma promować zatrudnianie tej grupy wiekowej.

McDonald’s naprawdę wierzy w młodych. Na fali toczącej się obecnie dyskusji o trudnej sytuacji młodych ludzi i na fali tego, że mówi się o nich jako o straconym pokoleniu – my mówimy zdecydowane nie. Nasz biznes prowadzą przede wszystkim młodzi. Blisko 4 tysiące menadżerów w całej Polsce to w większości ludzie, którzy zaczynali pracę w naszych restauracjach naprawdę jako bardzo młodzi ludzie – tłumaczy w rozmowie z agencją Newseria Biznes Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald's Polska.

Liczba pracowników będzie dynamicznie rosła. Sieć posiada obecnie ponad 330 restauracji w Polsce i co roku pojawiać się będzie kolejnych kilkadziesiąt. 

Dynamiczny rozwój powoduje, że co roku oferujemy ponad tysiąc nowych miejsc pracy. W ramach tych miejsc pracy oczywiście część to pozycje menadżerskie. To jest oferta dla już pracujących, żeby właśnie mogli pójść wyżej, rozwinąć się – przekonuje Krzysztof Kłapa.

McDonald’s zachęca do pracy nie tylko młodych

Restauracja otwarta jest na każdego. Zatrudniane są także osoby starsze, a w okresie przede wszystkim wakacyjnym – młodociani, między 16. a 18. rokiem życia. Sieć oferuje pełny pakiet socjalny.

– W naszym rozumieniu jest to naprawdę podstawa, że jest umowa o pracę, nie są to żadne umowy śmieciowe, to że są zapewnione podstawowe pakiety socjalne, to że płacimy na czas, że dbamy o higienę i bezpieczeństwo. To są rzeczy w McDonald’s oczywiste – podkreśla.

Firma, chcąc podkreślić zalety, jakie niesie ze sobą praca w McDonald’s, rozpoczęła kampanię medialną. Potrwa ona do 11 maja i prezentuje przedstawicieli młodego pokolenia, którzy dzięki pracy w tej sieci restauracji osiągnęli sukces zawodowy. Kampania została zrealizowana nie z udziałem aktorów, lecz pracowników McDonald's. Wystartowała także nowa strona internetowa, gdzie można znaleźć informacje dotyczące możliwości zatrudnienia i kariery. 

W sieci zatrudnionych jest ponad 16,5 tysiąca osób (wliczając także tych, którzy pracują w restauracjach franczyzowych), z czego blisko jedna czwarta to kadra menadżerska, która nadzoruje pracę lokali czy personel biurowy.
 


--    źródło: Agencja Informacyjna NEWSERIA

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Jakie są godziny otwarcia Mcdonald a w Oleśnicy ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Muszę Cię zmartwić ale w Oleśnicy nie ma Mcdonalda, no chyba że chodzi Ci o Oleśnica mała Biggrin bo z tego co mi google podpowiada to Mcdonald w Oleśnicy małej jest czynny całą dobę, no chyba że chodzi Ci o miejscowość Oleśnica mała... Swoją drogą słyszałem że ta restauracja Mcdonald w ostatnim czasie zamknęła sporo swoich restauracji w Polsce i to ma coś chyba wspólnego z "modą" na zdrowe odżywianie, ludzie w końcu poszli do rozum do głowy i dostrzegli że w tych dużych restauracjach jedzenie mimo że smaczne to jest niezbyt zdrowe. Ja w Mcdonalds byłam dwa razy jak byłem we Wrocławiu to byłem z koleżanką ale jadłem tylko frytki, w końcu frytki są z ziemniaków to wiedziałem co jem Wink
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Chodziło mi o Oleśnicę Małą Blum 3 Czyli McDonald czynny jest całodobowo dzięki yes
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A jak wygląda praca w mcdonald jakie są warunki i zarobki i po ile godzin się pracuje ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
No może kiedyś będzie McDonald w Oleśnicy a poki co to trzeba jechać za Oleśnicę :/ A w pogodnym centrum miało być a jednak nie ma McDonalda frown
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
skąd wiesz żę mcdonald miał być ? w każdym bądz razie nie ma i kfc też ,to rzadkość jak na galerie handlowe
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Mcdonalda nie ma ale obok Pogodne Centum ma  bar  amerykański być Broaster Chicken czyli nie ma tego złego bo Broaster Chicken to znana sieć barów może jeszcze nie w polsce ale w Ameryce i innych krajach tak.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
5 + 8 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik