Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017 Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Marsz Niepodległości - 11 Listopad 2016

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


marsz-niepodleglosci.jpgPomimo facebookowych blokad i medialnej ciszy promocja Marszu Niepodległości idzie pełną parą

Wysiłki sympatyzujących z KODem i lewicą administratorów facebooka oraz wszelkiej maści lewicowych mediów nie przynoszą efektów, wręcz przeciwnie - wzmagają tylko wysiłki organizatorów i uczestników.

Filmik promujący marsz z hasłem POLSKA BASTIONEM EUROPY w 2 doby wyświetlony był ponad 20 000 razy.


Nową formułą promocji jest zaangażowanie artystów. Okolicznościowy numer Bastiego i Toonego ,,Europa Umiera” na youtube wyświetlony został ponad 350 000 razy oraz odbił się echem medialnym, szczególnie w niemieckiej prasie. https://www.youtube.com/watch?v=9E6llzSGsyU

HOT16 #IDĘ11 polegający na nagraniu 16 wersów zapraszających na Marsz przyciąga coraz większe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nominowani do zabawy byli między innymi: Wójek Samo Zło, Lukasyno, Basti, Ptaku, Sova, SzczurZSW, Rete, Konkret, 5tka, Toony, Kękę , a to tylko początek. https://www.youtube.com/watch?v=9bkRvlWTlpI

Fani i uczestnicy mogą wyrazić protest wobec facebooka ustawiając na zdjęcie profilowe okolicznościowy filtr: www. kolorypatrioty.pl/
 

Rekordową liczbę zgłoszeń otrzymała Straż Marszu Niepodległości i grupa medyczna. Na terenie całego kraju odbywają się kolejne szkolenia, podczas których uczono pierwszej pomocy, technik kontroli tłumu, radzenia sobie z pirotechniką (petardami hukowymi, racami, gazami) oraz technik obezwładniania potencjalnych agresorów.

Filmik z Łodzi: https://www.youtube.com/watch?v=jc4cu9-7I9Y

I kilka zdjęć z Warszawy:

marsz-niepodleglosci2.jpg

Odnotowaliśmy również rekordową liczbę zgłoszeń wyjazdów zorganizowanych, których na chwilę obecną jest o 1/3 więcej niż w ubiegłym roku.

Wszelkie informacje można znaleźć na #IDĘ11 (grupa facebookowa) oraz www.marszniepodleglosci.pl

marsz-niepodleglosci3.jpg

Inf. prasowa / marszniepodleglosci.pl

Marsz Niepodległości 2016 | Opinie ↓


piątek, Listopad 11, 2016

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Byłem na Marszu Niepodległości w Warszawie i mimo że było zimno to na marsz przybyło ponad 100 000 Polaków co pokazuje że z roku na rok coraz więcej osób idzie w tym święcie aż jestem ciekaw ile ludzi będzie jak odbędzie się Marsz Niepodległości 2017 no ale to za rok. Ogólnie spokojnie było bez zadym, policja i organizatorzy marszu spisali się na medal! A co do KODu to nie będę się wypowiadał na tą targowicę szkoda czasu. CWP!!! pozdro z Warszawy i do zobaczenia w 2017 roku oby frekwencja była jeszcze większa!!
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Fanpage Marszu Niepodległości dzisiaj został odblokowany, jest znowu dostępny. Liczne protesty Polaków zadziałały i tym samym przeciwnicy Polski nie dali rady. Czołem Wielkiej Polsce!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ważne wydarzenie w Polsce trzeba jechać!!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Witam.

750 metrów chwały. W Legionowie powstał największy mural na świecie. Mural upamiętniający 100 najważniejszych bitew w historii polskiego oręża powstał w Legionowie.

Ma ponad 2,1 tysiąca metrów kwadratowych są na nim pokazane m.in. sceny bitwy pod Cedynią i walki polskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie. Legionowski mural jest największym w Polsce, ale też największym na świecie tego typu malowidłem poświęconym historii.

Uroczyste odsłonięcie Muralu nastąpi 11 listopada w Legionowie. 

W serwisie youtube jest film pokazujący Mural w całej okazałości

https://youtu.be/WVeFhQfW9Io
 
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ostatnio jest głośno w mediach o tym że facebook kasuje prawicowe konta i że to ma podłoże tej całej lewackiej polityki unii europejskiej jak i masonerii. Dobrze że nie mam na tym czymś konta skoro ludzi o poglądach patriotycznych facebook neguje. Tak naprawdę to facebook kopie dołki pod sobą może to jest początek upadku facebooka...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
dzisiaj w tv Republika w programie Chłodnym Okiem mówili właśnie że facebook zablokował profile "Ruch Narodowy" "Stowarzyszenie Marsz Niepodległości" "Młodzież Wszechpolska" czyli profile patriotyczne które miały po kilkaset tysięcy polubień ! Polski facebook jest kontrolowane przez lewaków KODziarzy i nie dopuszczają do tego aby patriotyczne imprezy i wydarzenia były promowane na facebooku i blokują fanpejdze po prostu śmiech na sali tylko patrzeć jak ludzie będą uciekać z tego zlewaczałego facebooka , a taki miał być facebook obiektywny a jest cenzura zarządzana przez polski oddział facebooka a zarządza nim pani która popiera też lewacką organizację KOD i wszystko w temacie . Ja już konto na facebooku skasowałem i teraz począwszy od rodziny do znajomych będę namawiał żeby skasowali też tam konto skoro jest cenzura patriotyczna na facebooku !
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dwa tygodnie temu usunąłem konto na facebooku i wiesz co? Mam teraz więcej czasu dla rodziny dla najbliższych i częściej lepiej spędzam czas. Teraz już wiem jak facebook pochłaniał mi czas a życie szybko leci. Nie chciałbym kiedyś wnukom powiedzieć na pytanie co robiłem w życiu że pół życia spędziłem na facebooku. To marnotrawienie czasu ten cały facebook. Także polecam każdemu zlikwidować konto na facebooku przecież ze znajomymi można się spotkać albo zadzwonić czy napisać smsa a tracenie czasu na przeglądanie zdjęć znajomych i innych głupot to strata życia. Lepiej zająć się najbliższymi i więcej czasu spędzać ze znajomymi przy rozmowie.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Niejaka S. de Vendenthal jest działaczką KODu tyle w temacie. A KOD to wiadomo kogo i czego broni? Interesów niemiec, rosji, brukseli i tej całej masonerii.
A co do Marszu Niepodległości to mam zamiar jechać w tym roku. W zeszłym roku miałem pojawić się w Warszawie na Marszu, ale niestety do pracy musiałem iść a wolnego już nie mogłem wziąć :/
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
hej zabiera się ktoś z oleśnicy do warszawy 10 listopada albo z rana 11 listopada na marsz niepodległości chętnie bym się zabrał i dorzucił się do paliwa pozdrwiam
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jak nie masz samochodu to popytaj wśród znajomych czy ktoś jedzie na Marsz Niepodległości ja już wiem że jadę z dwoma znajomymi ale jeszcze może będzie dwóch chętnych na wyjazd do wawy .
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
W 2014 roku i 2015 byłem na Marszu Niepodległości w tym roku oczywiście także się wybieram do Warszawy tylko tym razem z większą ilością osób! CWP!
w górę
Już ktoś oddał 1 głos


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
5 + 3 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik