Dzisiaj jest: Czwartek, 17 sierpnia 2017 Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Jak podrywać najatrakcyjniejsze dziewczyny?

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Artykuł dotyczy nowego zjawiska w dziedzinie podrywu i uwodzenia, jakim jest wingwoman, czyli skrzydłowa. Jest to nikt inny jak atrakcyjna koleżanka, która ma za zadanie pomóc Ci poznać i poderwać inne kobiety.

Pewnie nieraz wychodziłeś z kolegą do klubu, aby wspólnie poznać i poderwać fajne dziewczyny. Dzięki niemu czułeś się pewniej, motywował Cię i szepnął dobre słówko na Twój temat w odpowiednim momencie. Poza tym zapewniał Ci towarzystwo w chwilach wolnych od podrywu. Taki kolega nazywany jest skrzydłowym, lub z angielska wingmanem. Nazwa pochodzi z kultowego filmu Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej. Do powszechnego użycia trafiła dziesięć lat później dzięki filmowi Swingers z 1996 roku.

    Wystarczy jednak o rozwiązaniach z poprzedniego wieku. Od kilku lat mężczyźni na zachodzie, a szczególnie w USA, poznają i zdobywają najatrakcyjniejsze dziewczyny przy pomocy… koleżanki. Jak nietrudno się domyślić, taka koleżanka szybko została określona mianem wingwoman. Istnieje szereg powodów, dla których to właśnie wingwoman jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzny szukającego interesujących kobiet.


Oto niektóre z nich:
•    zostało udowodnione, że mężczyźni otoczeni atrakcyjnymi kobietami bardziej zwracają uwagę innych kobiet niż kiedy są sami, lub z kolegami,
•    kobiety kochają wyzwania i rywalizację o względy mężczyzny,
•    kobiety zazwyczaj najmocniej pożądają rzeczy, których nie mogą dostać,
•    kobiecie bardzo łatwo jest podejść do innej kobiety i zacząć z nią rozmawiać, potem w bardzo naturalny sposób może Cię przedstawić i zaczniecie wspólną rozmowę.

 

Nie będziesz przy tym postrzeganym jako kolejny facet który nieudolnie próbuje wyuczonego podrywu

Dzięki temu całkowicie eliminujesz możliwość odrzucenia, które tak często powstrzymuje Cię przed poznaniem atrakcyjnej kobiety,

•    nowopoznana kobieta nie ma pewności, czy rozmawiasz z nią dlatego, że Cię pociąga, czy po prostu dlatego, że Twoja „koleżanka” Was sobie przedstawiła, daje Ci to dużo więcej możliwości poprowadzenia rozmowy,
•    kiedy jesteś otoczony kobietami, które dobrze sie bawią w Twoim towarzystwie i inne kobiety to widzą, myślą o Tobie jak o interesującym mężczyźnie którego warto poznać.


Wingwoman jest rozwiązaniem wszystkich problemów pojawiających się na Twojej drodze podczas poznawania kobiet. Niestety nie każdy z nas ma wokół siebie atrakcyjne koleżanki, które tylko czekają, aby pomóc Ci kogoś poznać. Jednak i to nie stanowi problemu. Już od kilku lat w USA oraz Wielkiej Brytanii mężczyźni mogą zatrudnić profesjonalną wingwoman na wieczór. Teraz również i Ty możesz skorzystać z pomocy przebojowych dziewczyn, dzięki pierwszej i jedynej firmie tego rodzaju w Polsce. Nasza wingwoman zapozna Cię z kobietami, które Cię interesują i pomoże w sytuacji, kiedy rozmowa z Twoją wybranką nie będzie szła po Twojej myśli, mówi Maciej, jeden z udziałowców. Wiemy też, kto przede wszystkim korzysta z usług profesjonalnych wingwomen.

Są to mężczyźni, którzy:
•    są nowi mieście i nie wiedzą, gdzie są dobre imprezy,
•    chcą spędzić niezapomniany wieczór, a przy okazji poznać co najmniej kilka dziewczyn,
•    zakończyli długi związek i chcą wrócić do świata randek,
•    odkryli, że internetowe portale randkowe nie dają im szansy poznania naprawdę atrakcyjnych kobiet,
•    chcą zwiększyć szansę spotkania miłości Swojego życia, 
•    są bardzo zajęci i chcą zawsze efektywnie wykorzystywać swój czas, nawet jeśli chodzi o wyjście wieczorem na miasto,
•    są adeptami szkół uwodzenia i chcą w praktyce ćwiczyć swoje umiejętności w nowym środowisku...

Chciałbyś się dowiedzieć, jak wygląda wieczór w towarzystwie wingwoman? Pan Maciej wyjaśnia na czym to polega:

W wybrany przez Ciebie wieczór spotkasz naszą wingwoman w umówionym miejscu publicznym o określonej wcześniej godzinie. Po krótkim zapoznaniu się, będzie mogła wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie lokal do poznania dziewczyn. Oczywiście jeśli masz konkretny klub na myśli, nie ma problemu. Zależy nam, żebyś czuł się jak najswobodniej w ten wieczór. Wingwoman musi Cię trochę poznać, opowiedz jej o swoich pasjach, lub jakieś ciekawe historie z Twojego życia. Później będzie mogła wykorzystać tę wiedzę, aby przedstawić Cię w lepszym świetle w towarzystwie poznanych kobiet.
Wyobraź sobie jak wchodzisz do klubu w towarzystwie atrakcyjnej, towarzyskiej, stylowej kobiety. Od pierwszego momentu zwrócisz na siebie uwagę innych kobiet. Zaczną myśleć: "Co takiego ma w sobie ten facet?".

W klubie zaczyna się prawdziwa praca Wingwoman. Pokażesz jej, która dziewczyna zwróciła Twoją uwagę, po czym ona wkroczy do akcji i pójdzie się z nią zapoznać. Po tym jak trochę się poznają, przedstawi jej swojego świetnego znajomego, czyli... Ciebie. W ten sposób poznanie każdej atrakcyjnej kobiety stanie się dla Ciebie bardzo naturalne i wykluczy całkowicie ryzyko odtrącenia na samym początku. Możecie ustalić z Wingwoman określony sygnał, przy którym ona zostawi Ciebie z nowopoznaną dziewczyną. Oczywiście w tym czasie nie spocznie bynajmniej na laurach, tylko zajmie się poznawaniem innych kobiet, które Tobie wcześniej wpadły w oko. W razie potrzeby przyjdzie Ci z pomocą, aby pomóc Ci w zaprezentowaniu się z najlepszej strony.
Nie możemy Ci obiecać, że sie zakochasz, ale możemy Ci zagwarantować, że poznasz wiele kobiet mając przy tym świetną zabawę. – podsumowuje współwłaściciel firmy.

   
o Autorze
Interesuję się wszelkimi nowościami w dziedzinie podrywu i uwodzenia. Czytam intensywnie wszelkie fora i wyszukuje, a potem testuje w terenie wszelkie nowinki w sztuce uwodzenia.
MISTERJAY


Jak poderwać ładną dziewczynę
Twoje porady | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Dobry ten przepis na podrywanie dziewcząt na pewno skorzystam z niektórych porad cool
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jak poderwać dziewczyne ? porsta sprawa jak uwodzic najlepsze laski, kupić sobie naklejke lub cos z kluczykow od samochodu BMW lub Mercedesa jak podrywaz kobiete baw sie tymi kluczykami i masz ja jak na tacy.....bo baby to blachary
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Nie wszystkie kobiety to blachary dupku! Sa takie dziewczyny co lecą na samochody ale uwierz mi jest ich nie tak dużo. Dla mnie liczy się to co facet sobą reprezentuje A nie co ma bo dom i samochód to rzecz do kupienia a charakteru się nie kupi Blum 3 Jak nie umiesz poderwać dziewczyny to może coś z Tobą nie tak hihi jak potrzebujesz samochód...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
7 przykazań na prawie gwarantowany sukces podczas podrywu laugh

1. Bądź pewny siebie.
2. Uśmiechaj się.
3. Nawiązuj przyjazny kontakt wzrokowy.
4. Wymawiaj jej imię często podczas rozmowy.
5. Nie bój się przebywać blisko niej. Nie bój się fizyczności.
6. Nie pozwól żeby rozmowa toczyła się zbyt długo – chcesz, żeby ona pragnęła więcej.
7. Bądź uprzejmy, ale nie zbyt miły

Oczywiście to tylko namistka tego bo jest cała masa innych czynników które moga wpłynąć na bliższą znajomość ze swoja wybranką. cool
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
od zawsze miałem problemy żeby poznać fajną dziewczynę teraz myślę że ten problem już się skończył bo po tym poradniku dziewczyny same będą do mnie lgnąć !
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ironizujesz? cheekyJak dla mnie to kilka rzeczy się przyda z tego poradnika komuś pewnie też. 
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
4 + 2 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik