Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017 Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Hybrydowe powiększanie piersi

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


hybrydowe-powiekszanie-piersi.jpgPowiększanie piersi to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. W prasie i na portalach internetowych regularnie pojawiają się materiały porównujące różne metody oraz wskazujące, w jakich przypadkach warto zastosować implanty, a w jakich przeszczep tłuszczu. Rzadko jednak mówi się o połączeniu obu zabiegów, które może dać naprawdę świetne rezultaty. Co powinniśmy o tym wiedzieć?

Implanty są obecnie najczęściej stosowaną metodą powiększania piersi. W większości przypadków podczas zabiegów wykorzystuje się implanty silikonowe, które umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem. Ich otoczka posiada barierę chroniącą przed przeciekaniem silikonu, a we wnętrzu znajduje się specjalny zagęszczony żel, który zwiększa bezpieczeństwo nawet w bardzo rzadkich przypadkach pęknięcia. O jakości produktu może też świadczyć fakt, że najlepsi producenci implantów zazwyczaj dają na nie dożywotnią gwarancję.

Jednak jeżeli zależy nam na bardzo na efektach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych, zdecydowanie poleca się wykorzystanie tłuszczu autologicznego. Jednym z najpopularniejszych sposobów pobierania tkanki tłuszczowej jest metoda wykorzystująca delikatny strumień wodny, którą stosuje się w urządzeniach Body-Jet. Jednoczesne zastosowanie technologii wodnej wraz pobraniem tkanki tłuszczowej pozwala na wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych chroniąc przy tym tkankę łączną, naczynia i nerwy. Eliminuje to konieczność dodatkowego przetwarzania, odwirowywania i jakiejkolwiek ingerencji w tkankę przed przeszczepem tłuszczu. Pobrana do sterylnego systemu Body-Jet tkanka doskonale nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia w piersi. Wyeliminowanie kontaktu tkanki z powietrzem znacznie obniża ryzyko infekcji, dzięki czemu zabieg jest bardzo bezpieczny dla pacjenta.
 

Co możemy uzyskać łącząc obie metody?

Hybrydowe powiększanie piersi, czyli metoda polegająca na łączeniu implantów z autologicznym tłuszczem daje chirurgowi bardzo duże możliwości zmiany kształtu i konturów piersi. Decydując się na implanty możemy co prawda wybrać odpowiadający naszej budowie kształt, ale niestety nie zawsze daje to gwarancje uzyskania naturalnego efektu, o którym marzy większość kobiet. Uzupełnienie tego zabiegu przeszczepem autologicznego tłuszczu, który jest naturalnym wypełniaczem, pozwoli na idealne wymodelowanie kształtu piersi i zniwelowanie ewentualnych niedoborów objętości. Przy wyborze metody hybrydowej zawsze stosuje się mniejsze wkładki silikonowe tak, aby przeszczepiony tłuszcz dał ostateczny rezultat w postaci naturalnej piersi. Taka pierś pozbawiona jest wad w postaci odciskania się materiału obcego pod skórą, co często jest widoczne w pozycji innej niż stojąca.

Oprócz naturalnych i trwałych rezultatów korzyścią dla pacjenta może być również to, że hybrydowe powiększanie piersi może być wykonane podczas jednego zabiegu. Dzięki temu nie ma konieczności ponownego przygotowywania się do zabiegu i przechodzenia okresu rekonwalescencji. 
www.inmedical.pl | Inf. prasowa / com-and-media.pl


Hybrydowe powiększanie piersi
Wrocław Oleśnica | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Dzień dobry, chciałam zapytać gdzie wykonują hybrydowe powiększanie piersi we Wrocławiu jakie są ceny i który chirurg jest godny polecenia? Niestety w mojej miejscowości takiego chirurga nie ma a do Wrocławia mam najbliżej liczy się dla mnie aby nie było powikłań i żeby lekarz był dobrym fachowcem i w miarę tanio??
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A jaka jest cena takiego hybrydowego powiększenie piersi? i jakie warunki trzeba spełniać? Szukałam w internecie informacji jakie są koszta powiększania piersi ale znalazłam tylko ceny z 2011 roku i wcześniejszych lat.

Ile teraz kosztuje powiększenie piersi?

Mam także kilka pytań a mianowicie czy można uprawiać sport po wszczepieniu implantu? Jeżdzę na rolkach a zimą na nartach.
Czy jest ryzyko, że jeśli przewrócę implant zostanie uszkodzony?

Jak jest ze zmianami ciśnienia i czy implanty trzeba wymieniać?

Co według was jest lepsze, sol fizjologiczna czy silikon?

No i jakie badania trzeba wykonać przed operacją?

Jakiego doktora polecacie w Oleśnicy albo we Wrocławiu?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
zapewne to zależy od chirurga i moim zdaniem najlepiej się spytać chirurga a w Oleśnicy z tego co wiem to nikt nie wykonuje operacji powiększania piersi
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Powiększanie biustu najbliżej we Wrocławiu w Oleśnicy nikt takiej operacji nie wykonuje wiem bo koleżanka powiększała sobie i szukała dosyć długo dobrego chirurga no i we Wrocławiu znalazła.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Tak wiem że najlepiej chirurga zapytać jednak chciałam poznać opinie o powiększaniu biustu też innych Blum 3
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
14 + 2 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik