Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Hipponalia 2014 na Stadionie Wrocław – relacja z wydarzenia

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


W ubiegłą sobotę (5.04) na Stadionie Wrocław odbyła się Wielka Gala Jeździecka Hipponalia. We wspólnej zabawie w Klubie Biznesowym wzięło udział niemal tysiąc osób, których integracja zakończyła się o 3:00 nad ranem. W trakcie Hipponaliów ogłoszono wyniki Wielkiego Plebiscytu, rozwiązano 4 loterie, a wieczór uświetnił koncert zespołu Ustronsky i wokalistki Karoliny Kidoń. Imprezę poprowadził Marcina Prokop oraz Karolina Ferenstein-Kraśko.

Hipponalia to cykliczne wydarzenie, którego 4. edycja po raz pierwszy odbyła się na Stadionie Wrocław. Lokalizacja zapewniła gościom świetne warunki do dobrej zabawy i nawiązywania nowych znajomości. W przestronnej sali Klubu Biznesowego nie zabrakło miejsca dla wystawców sprzętu jeździeckiego, eleganckich stolików, imponującej sceny i oczywiście parkietu, na którym bawiono się do świtu.

Gospodarzami wieczoru był znany z programów rozrywkowych TVN Marcin Prokop i Karolina Ferenstein-Kraśko, wielka miłośniczka koni. Prowadzący byli dostępni dla gości wydarzenia przy ściance eventowej, gdzie każdy mógł zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

W trakcie Hipponaliów uczestnicy mogli zapoznać się z nowościami produktowymi wystawców obecnych na gali. Swoje produkty prezentowały marki HHP Polska, UniCase, Hippica, OptiFeed, Briar, Toyota, DORUCH, a do wypoczynku na łonie przyrody zachęcały SPA Morena i Uzdrowisko Cieplice. Niemałe emocje wzbudził również pokaz mody jeździeckiej marek B Vertigo i Horze.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było wręczenie nagród w Wielkim Plebiscycie Hipponaliów. W głosowaniu wzięło udział aż 3.000 osób, a nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali: zawodnik roku- Jarosław Skrzyczyński, trener roku- Tomasz Kowala, luzak roku – Daniel Kłosowski i mecenas sportu jeździeckiego- KJ Osadkowski.

Podczas Hipponaliów rozwiązano 4 loterie, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody od sponsorów gali. W loterii „Specjalnej” zwycięzca otrzymał młodą klacz, ufundowaną przez OSK Michalscy.

Po 23:00 uczestnicy gali z werwą ruszyli na parkiet, gdzie bawili się muzyce zespołu Ustronsky i Karoliny Kidoń. Impreza zakończyła się nad ranem, gdy ostatni goście Hipponaliów opuszczali parkiet.

Kolejna edycja wydarzenia już za rok!

źródło: www.pressoffice.pl

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIEDODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
1 + 3 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik