Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Klasyczny grzejnik łazienkowy z funkcjami

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


nefertiti_biel02_0_1.jpgGrzejniki łazienkowe z serii Nefertiti ogrzewają za pomocą grzałki, oleistego płynu grzewczego, można także podłączyć je do instalacji C.O. Dzięki pracy, przez określony czas z pełną mocą, skutecznie wysuszą ręczniki. Charakteryzują się klasycznym wyglądem, a wyprodukowano je nie tylko w kolorze białym, ale również antracytowym.

Rodzaje ogrzewania
W grzejnikach z serii Nefertiti zastosowano:
1. Grzałkę nurkową ze stali inox
2. Fluid, czyli oleisty płyn przewodzący ciepło, który stopniowo uwalnia energię do otoczenia. Gwarantuje jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia, a także wysoką jakość powietrza na wyjściu z urządzenia. 3. Model Mixt podłączyć można do istniejącej instalacji C.O., która zasilana jest kotłem lub innym urządzeniem (kominek czy pompa ciepła).

Radiowe sterowanie
nefertiti_biel02_0.jpg
Dzięki współpracy z urządzeniem drogą radiową, zaawansowany programator cyfrowy, umożliwia pełną kontrolę nad pracą grzejnika w sposób zdalny.

Wentylator z filtrem
W modele Mixt i Pivot wbudowano cichy wentylator, o mocy 1000W, który podnosi temperaturę łazienki o 2-4 st. C. w kilka minut. Posiada on siatkowy filtr cząsteczek stałych, który poprawia jakość powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.

Praca z maksymalną mocą
Funkcja Turbo (Boost) umożliwia pracę urządzenia z pełną mocą, aby osiągnąć, w jak najkrótszym czasie, komfort cieplny. Po jego uzyskaniu, urządzenie samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy.

Dlatego wentylator uruchamia się poprzez wciśnięcie przycisku, a także wybranie czasu (15, 30, 60 lub 120 min), w jakim dodatkowe ciepło ma być produkowane. Po wykonaniu zadania termostat samoczynnie wyłączy pracę wentylatora.

Funkcja dot. suszenia ręczników
Tryb Boost, czyli pełna moc urządzenia, może być załączany automatycznie, co 24 godziny, na okres 2 godzin. Dzięki temu możemy intensywnie suszyć ręczniki, każdego dnia tygodnia, o tej samej porze.


nefertiti_antracyt_2.jpgWieszaki na ręczniki
Aby dodatkowo ułatwić suszenie ręczników kąpielowych lub drobnej bielizny, zamontować można 2 wieszaki, które łączą estetykę urządzenia, z jego funkcjonalnością i komfortem. Ich usytuowanie na suszarce pozostaje w gestii użytkownika.

Tryb prysznic
Podczas pracy w trybie Prysznic, grzejnik łazienkowy z oferty Atlantic Polska, najpierw podgrzewa ręczniki, później ogrzewa pomieszczenie, a na końcu suszy ręczniki.

Wietrzenie
Gdy czujnik wykryje, w ogrzewanym pomieszczeniu, otwarte okno, automatycznie zatrzymuje pracę urządzenia, na czas wietrzenia pomieszczenia. Oczywiście ma to na celu zapewnienie optymalnej oszczędności energii.

Moce
Jeśli nie mamy za wiele miejsca, wybrać możemy jeden z modeli Initial, które mają niewielką szerokość i kosztują mniej niż 1 tys. zł. Ich moc wynosi 500W lub 750W i wystarczą do ogrzania max. 6,9 metrów kw. powierzchni. Z kolei największą moc, bo 2000W, posiada Mixt, który ogrzeje łazienkę o powierzchni 18 metrów kw., a jego cena to 2 133 zł.

Biały i antracyt
Obudowę grzejników z serii Nefertiti, wykonano ze stali wysokogatunkowej i pomalowano lakierem epoxy-polyester. Modele Mixt i Initial są w białym kolorze, natomiast Pivot w antracytowym. Ciekawostką jest, iż ten ostatni model ma obrotową konstrukcję.


nefertiti_biel01_1.jpg

Więcej informacji https://www.atlantic-polska.pl/?s=nefertiti

NADAWCA: Atlantic Polska | AUTOR ARTYKUŁU: Rafał Stachlewski

Grzejniki łazienkowe z serii Nefertiti | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

szukam informacji gdzie kupię taki grzejnik łazienkowy elektryczny Atlantic z nefertiti , najlepiej sklepy we Wrocławiu albo okolice
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Na stronie Atlantic Polska pewnie podani sa dystrybutorzy i w jakich miastach kupisz tego typu grzejniki.Pod artykułem podany jest adres strony internetowej.
w górę
Już ktoś oddał 1 głos


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
6 + 12 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik