Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Szybkie ciepło dzięki promiennikowi

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


tatou_przedpokoj_1.jpgKtóry grzejnik pozwoli szybko uzyskać idealną temperaturę?" - to częste pytanie, które słyszą sprzedawcy. Odpowiedzią na nie jest promiennik, który ogrzewa za pomocą aluminiowej płyty promieniującej. Dzięki aplikacji w telefonie, sterujemy nim na bieżąco i oszczędzamy na ogrzewaniu.

Szybki wzrost temperatury

Szybkość narastania temperatury zależy od reaktywności urządzenia, do obliczenia której przyjmuje się wzrost temperatury pomieszczenia o 3,5 st. C. Element grzewczy urządzeń, które szybko nagrzewają pomieszczenie:

- wykonany jest z materiału o odpowiednim przewodnictwie
- posiada dużą powierzchnię promieniowania cieplnego, dzięki której zmagazynowana energia, oddawana jest do otoczenia bardzo szybko.

Rozwiązaniem aluminium


tatou_przedpokoj_2.jpgLekkie i reaktywne aluminium zaspokoi potrzeby tych, którzy chcą:
- szybkiego wzrostu temperatury

- jednorodnego i stałego ciepła
- powietrza dobrej jakości.

Ciepło w każdym zakątku... 


Element grzewczy Tatou stanowi płyta promieniująca, która wykonana jest z aluminium. Dzięki niej:
- ciepło rozprzestrzenia się w wielu kierunkach, co gwarantuje szybkie dotarcie do każdej części pomieszczenia.
- różnica temperatur pomiędzy podłogą, a sufitem jest niewielka (rozwiązanie do wysokich pomieszczeń o dużej kubaturze)
- otrzymujemy efekt podobny do promieniowania słonecznego.

Sterowanie przez telefon

Aby zdalnie zarządzać pracą grzejnika Tatou, przez telefon lub tablet, wystarczy dokupić centralkę systemu Cozytouch i podłączyć ją do routera internetowego. Następnie pobieramy darmową aplikację mobilną, która umożliwia szczegółową kontrolę:
- parametrów pracy grzejnika
- bieżących kosztów jego eksploatacji.

Łączność pomiędzy aplikacją, a urządzeniem jest dwukierunkowa, dzięki czemu każda zmiana poczyniona bezpośrednio na termostacie, będzie widoczna w aplikacji i na odwrót.

Energooszczędne czujniki

Promiennik posiada czujnik ruchu i światła, dzięki którym obniża temperaturę, gdy nie wykryje obecności ludzi, ani zwierząt, a także podczas nocy. Z kolei sensor otwartego okna automatycznie zatrzymuje pracę urządzenia, na czas wietrzenia pomieszczenia.

Inteligentne sterowanie

Ten grzejnik z oferty Atlantic Polska wyposażono w samouczący się system inteligentnego sterowania, który zbiera i analizuje dane o swej pracy, a następnie planuje, w skali tygodnia, produkcję i zużycie energii. Dzięki sensorom ruchu i światła, automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do nieprzewidzianych okoliczności, jak np. wcześniejszy powrót z pracy czy dłuższa nieobecność użytkowników.

Oszczędność energii

Gdy zarządzamy pracą tego urządzenia, wykorzystując wszystkie funkcje jego sterowania, możemy zaoszczędzić do 45% energii w skali roku, w porównaniu do grzejnika konwekcyjnego. Jest to możliwe, gdyż grzejnik dostosowuje się do otoczenia.

Tatou dostępny jest w wersji 1000W, 1500W lub 2000W, a jego cena wynosi od 1 044 zł do 1 240 zł.

Promiennik ciepła przeznaczony jest dla tych, którzy chcą szybkiego wzrostu temperatury, zaawansowanych funkcji sterowania i oszczędności energii. Te 3 elementy zapewnią dobry klimat w domu lub mieszkaniu.

Link do zakładki nt. produktu
https://www.atlantic-polska.pl/grzejnik-elektryczny/tatou/


NADAWCA: Atlantic Polska | AUTOR ARTYKUŁU: Rafał Stachlewski

Grzejnik elektryczny Atlantic TATOU | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

czy taki grzejnik elektryczny pobiera dużo prądu w skali miesiąca ? np grzejnik tatou 1000 w ,słabo się orientuję w liczeniu ,a czy taniej wyjdzie ogrzewanie grzejnikiem gazowym ?
w górę
Już ktoś oddał 1 głos


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
2 + 0 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik