Dzisiaj jest: Środa, 23 maja 2018 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Śnieżka na Dach System

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Śnieżka Na dach – doskonała formuła w nowym opakowaniu  | Dach chroni konstrukcję budynku, a w związku z tym jego mieszkańców, przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utratą ciepła. Aby dobrze spełniał swoją funkcję, powinien być odpowiednio zabezpieczony. Długotrwałą ochronę jego zewnętrznych powierzchni zapewni wykorzystanie gruntoemalii Śnieżka Na dach, dostępnej teraz w nowej formule.

Posiadanie solidnego dachu nad głową przekłada się na komfort życia mieszkańców domu. Ten ważny element budynku jest jednak narażony na stałe, destrukcyjne działanie wody, wilgoci, promieniowania UV oraz korozji. W stworzeniu trwałej, skutecznej ochrony antykorozyjnej pomoże zastosowanie Śnieżki Na dach – produktu przeznaczonego do malowania nowych i poddanych renowacji zewnętrznych powierzchni metalowych: ocynkowanych, stalowych i aluminiowych.
 

Śnieżka Na dach to wysokiej jakości gruntoemalia poliwinylowo-akrylowa

Nowa, doskonała formuła produktu jest efektem intensywnych prac badawczo-rozwojowych. Zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed działaniem destrukcyjnie działających warunków atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznymi, wysoką elastyczność i trwałość powłoki. Wyrób zyskał też zmienioną paletę kolorystyczną, która obejmuje 14 kolorów. W notacji RAL występuje 8 z nich.

Produkt jest łatwy w aplikacji – szybko wysycha i charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Śnieżką na dach pomalujemy nie tylko powierzchnie dachowe, lecz także rynny, ogrodzenia, parapety oraz inne metalowe elementy i konstrukcje użytkowane na zewnątrz budynku. Wyrób możemy nabyć w nowym opakowaniu o pojemności: 750 ml, 5 l i 10 l. Design opakowań jest spójny z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej marki Śnieżka.

Gruntoemalia wchodzi w skład Śnieżka DACH SYSTEM – kompleksowego systemu obejmującego cztery wyroby, które zapewniają skuteczne zabezpieczenie metalowych powierzchni. Śnieżka DACH SYSTEM to gwarancja kompatybilności produktów, komfort pracy, oszczędność czasu i kosztów inwestycji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości rozwiązań, dach zyska estetyczny wygląd i ochronę na wiele lat

Inf. prasowa / RedPen Public Relations

Śnieżka na Dach System | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

farby śnieżka są w dobrych cenach ale to są dobre farby czy są lepsze w tej cenie jakie macie opinie o tych farbach
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
czy taka farba Śnieżka nadaje się na dach z blachy czy w tym przedziale cenowym poszukać innej farby ? ogónie szukam jaka jest najlepsza farba na dach z blachy ocynkowanej żeby był dobry stocunek ceny do jakości .
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Nie wiem czy konkretnie ta puszka z farbą co tu jest na zdjęciu ale są farby śnieżki na dach z blachy w sklepie z farbami na pewno znajdziesz
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A najlepiej w sklepie zapytaj sprzedawcy że szukasz farbę do blachy ocynkowanej i tyle i niech ci pokaże w jakich są cenach i która lepsza
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
5 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.