Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Depresja

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Jak przekazuje Adamus ze Szkarłatnego Kręgu, depresja jest zjawiskiem naszych czasów. Mówi, że depresji nie było w czasach Atlantydy, gdyż ludzie pracowali razem nad wspólnym projektem. Był to swoisty rodzaj przytulania, poprzez wspólną pracę. Widocznie depresja bierze się z braku przytulania i wymiany energii. Aby coś powstało, musi być wspólnota interesów. Wspólny wysiłek daje największe zadowolenie, bo i efekty są zadziwiające. Tym planem kieruje umysł wszechświata, czyli intuicja lub instynkt u zwierząt.

Teraz żyjemy nie we wspólnocie, lecz każdy w oddzieleniu. Mieszkamy często samotnie w wielkich domach i jeździmy samotnie samochodami. Nie ma możliwości bycia z innymi. Internet czy telefon zastąpiły bezpośrednią komunikację między ludźmi. Zrobiono z nas biorobotów, aby upodobnić do zimnych maszyn. W ten sposób technika wyeliminowała zwykłe rozmowy z innymi ludźmi, z dotykiem i spojrzeniem w oczy.

Najbardziej nam tego brakuje, aby przebywać z innymi ludźmi! Brakuje ciepła i wymiany energii męsko – żeńskiej, oraz zwykłego przytulania. Ludzie się śpieszą i nie mają czasu na najważniejsze sprawy w swoim życiu. Brakuje przyjacielskiej rozmowy, uścisku ręki i ciepłego spojrzenia.

To powoduje, że człowiek zamyka się w swoim świecie i sam ze sobą zaczyna „gadać”. Tworzy nieskończoną ilość pomysłów, których nie realizuje, bo nie ma z kim. Żyje sobie taki człowiek w swoim umyśle i nakręca się do działania. Umysł w końcu ulega zaplątaniu, jak komputer, gdy pootwiera się wiele programów na raz. Wówczas trzeba go wyłączyć, aby się zresetował. Nasz mózg, to biologiczny komputer i działa podobnie.

Aby wyjść z depresji, trzeba zamknąć wszystkie swoje wirujące pomysły i nadać nowy ton swojemu życiu. Wybrać jeden dobry program i go realizować. W depresji myśli tłumią pasję działania, czyli życiową siłę. Depresja to maź i błoto wokół głowy, z której żaden pomysł podparty inspiracją, nie ma szans na wydostanie się z niej.

Wystarczy przebić tę maź, aby uwięziona siła życiowa wypłynęła na powierzchnię. W depresji człowiek nie wie co robić, bo ma tak wiele pomysłów, że umysł głupieje i nie wie od czego zacząć. Zawiesza się i nic nie robi. W depresji jest pełno zamąconej energii, która ugrzęzła w błocie pomysłów. Brakuje konkretnej siły, która wyprowadziła by jeden pomysł z chaosu myśli.

Depresja to stan zawieszenia i oczekiwania, że ktoś pomoże przebić tę skorupę zaplątanych myśli, we własnej głowie. Myśli są ograniczeniem, bo tworzą programy. Wiele myśli, to bardzo duże ograniczenie i osądzanie samych siebie, że wszystko jest złe.

Najprostszą drogą wyjścia z depresji, to podjęcie konkretnej pracy i działanie z pasją. Pozostałe pomysły same ulegną degradacji, gdyż nie dostaną energii do życia. Wiele ludzi w ten sposób wychodzi z depresji, gdy zaczynają sami działać, zgodnie z nowym pomysłem. Tylko samemu można ten schemat przełamać. Nikt do naszej głowy wejść nie zdoła.

Drylują oni swój umysł i z wielką pasją przystępują do działania, korzystając z nagromadzonej stłumionej w nim energii. Ten trik zawsze działa i ludzie osiągają niesamowite sukcesy. Natomiast psycholog próbuje porządkować myśli w głowie, których ciągle przybywa. To proces bez końca.

Człowiek sam wytwarza mętlik w umyśle i tylko sam może go zatrzymać i wyłączyć na chwilę swój biologiczny komputer, celem restartu. Musi przestać wreszcie bawić się umysłem a zacząć działać rękami. Umysł jest połączony z rękami a nogi z sercem, dlatego mówiąc gestykulujemy.

Gdy jest nadmiar energii w umyśle, to „ręce opadają” i nie ma siły na pracę fizyczną. Aby przywrócić równowagę, należy używać rąk do pracy, by zbilansować energię. To proste działanie wyprowadzi każdego chętnego z depresji. Zwierzęta nie posiadają umysłu, tylko instynkt i nie popadają w depresję. Zawsze wiedzą co mają zrobić. Nie pytają się dlaczego i nie osądzają swoich czynów.

Depresja jest przynależna człowiekowi, który bardzo mocno zabawia się swoim umysłem i myśli, że wszystko zależy od niego. Niestety jest większy umysł, który inspiruje do konkretnych działań, zgodnie z planem wszechświata. Odcinanie się od tego umysłu wszechświata i poleganie tylko na sobie, tworzy depresję. Kierunek odwrotny pomaga wyjść całkowicie z depresji.

Autorką artykułu jest: Danuta Wachowska | http://danutawachowska.pl


Depresja | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Jak przekazuje Adamus ze Szkarłatnego Kręgu, depresja jest zjawiskiem naszych czasów
Depresja dotyka człowieka od samego początku jak tylko człowiek "wyszedł z raju". Warto poczytać Biblię.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
1 + 7 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik