Dzisiaj jest: Czwartek, 23 listopada 2017 Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Czytelnia | Artykuły na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych

Napisz artykuł, relacje sportową, kulturalną
dodaj koncert, wydarzenie, opublikuj opinię, komentarz, wyślij zdjęcie, film


| DODAJ ARTYKUŁ   |  DODAJ FIRMĘ   |  DODAJ WYDARZENIE |

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:

„Ta wiedza pochodzi spoza czasu i przestrzeni”. Energia działa poza ciałem fizycznym i jest niewidzialna. To świat eteryczny. Energia osobista nadaje kształt, siłę i moc ciału fizycznemu. Jest ona bardzo ważna, do życia każdego człowieka. Gdy ciało umiera, energia opuszcza istotę, w postaci ostatniego tchnienia.

Opublikowano: środa 22-11-2017 Dział: Mój artykuł
thumb_pszczola_3.jpgPszczoły zadbają o nasze zdrowie |  Pszczoły to jedne z najpracowitszych i najwartościowszych stworzeń w przyrodzie. Zawdzięczamy im tak naprawdę o wiele więcej, niż tylko miód czy zapylone kwiaty. "Tego, co one robią, nie może wyprodukować żadne najnowocześniejsze laboratorium, żaden syntetyk", jak mówi prof. Ryszard Czarnecki.
Opublikowano: wtorek 21-11-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda

Firma KONTEL, przedstawiciel marki Plantronics w Polsce, zapowiedziała debiut na rynku bezprzewodowych słuchawek Bluetooth - Plantronics BackBeat FIT -  zaprojektowanych specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i  uprawiających sport.     

Opublikowano: wtorek 21-11-2017 Dział: Muzyka i Sprzęt Audio

thumb_fot_picobaby_net_72dpi.jpgMama wie lepiej: Spacer w markecie lub galerii handlowej z niemowlakiem? Rodzice, nie róbcie tego!

Opublikowano: poniedziałek 20-11-2017 Dział: Dzieci i Rodzina
thumb_pokoj-dzieciecy_2.jpgRegały i komody, w pokoju dziecięcym, są miejscem do przechowywania nie tylko ubrań, ale również książek, przyborów szkolnych czy zabawek. Powinny być nie tylko praktyczne, ale również tworzyć przyjazną atmosferę. Dlatego warto wybrać takie, które nie tylko przypominają klocki do zabawy, ale również można je składać z pojedynczych, osobnych brył.

Porządek to podstawa

Opublikowano: poniedziałek 20-11-2017 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Mody się zmieniają, ale jedno pozostaje niezmienne. Mężczyzna z klasą zawsze może liczyć na uznanie w kontaktach towarzyskich i zawodowych. Najważniejsze to umieć odpowiednio się zachować oraz stosownie ubrać.

Opublikowano: piątek 17-11-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda
thumb_rzesy_2.jpgOsoby ze skórą wrażliwą, które chciałyby wzmocnić swoje rzęsy, stosować powinny hipoalergiczne serum, oparte na pochodnej prostaglandyn. Pobudza ono rzęsy do wzrostu, hamuje ich wypadanie, sprawia, iż stają się grubsze i ciemniejsze. W jego składzie znajduje się także ekstrakt ze świetlika lekarskiego, który działa na oczy jak kompres łagodzący.

Fascynujące oczy i rzęsy
Opublikowano: czwartek 16-11-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda
7 sygnałów, że otrzymałeś fałszywego e-maila  |  Jeśli nie jesteś pewien, czy właśnie nie otrzymałeś fałszywego e-maila, wysłanego przez cyberprzestępcę, zwróć uwagę na kilka jego elementów. Dzięki temu unikniesz konsekwencji internetowych oszustw – spoofingu i phishingu.
Opublikowano: czwartek 16-11-2017 Dział: Komputery i Technologie
Shell_Lubricants_Gornictwo.jpgPolska z wydobyciem wynoszącym w 2016 roku ponad 70,5 mln ton jest liderem produkcji węgla kamiennego w Unii Europejskiej. Jak zaznaczają analitycy, górnictwo jest i będzie jeszcze przez wiele lat niezwykle ważne dla polskiej gospodarki. Jednak, aby przynosiło oczekiwane zyski przedsiębiorstwa górnicze muszą poprawić produktywność przy jednoczesnym obniżaniu kosztów prowadzonej działalności.
Opublikowano: środa 15-11-2017 Dział: Motoryzacja
thumb_zabieg-laser-01_3.jpgAby usunąć niedoskonałości i wyglądać bardziej młodo, coraz częściej korzystamy z zabiegów laserowych. Jednak pociągają one za sobą skutki uboczne jak zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie czy nawet krwawienie. Aby im zapobiegać należy stosować kremy, które zawierają wyciągi z silnych, roślinnych antyoksydantów.

Na czym polegają zabiegi laserowe?

Opublikowano: wtorek 14-11-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda

Strony