Dzisiaj jest: Piątek, 22 września 2017 Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Czytelnia | Artykuły na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych

Napisz artykuł, relacje sportową, kulturalną
dodaj koncert, wydarzenie, opublikuj opinię, komentarz, wyślij zdjęcie, film


| DODAJ ARTYKUŁ   |  DODAJ FIRMĘ   |  DODAJ WYDARZENIE |

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:

thumb_dyrektor-na-godziny_pexels.jpegFunkcję dyrektora personalnego kojarzymy zazwyczaj z zatrudnieniem na pełny etat. Na rynku dostępni są jednak także doświadczeni specjaliści w zakresie human resources, z usług których można skorzystać w niepełnym wymiarze czasu. W wielu sytuacjach takie rozwiązanie może być bardzo korzystne.

Opublikowano: piątek 22-09-2017 Dział: Finanse i Biznes

jak-dbac-o-zdrowie-dziecka.jpgTempo dzisiejszego życia sprawia, że brakuje nam czasu dla dzieci. Po pracy jesteśmy zbyt zmęczeni, żeby zająć się nimi w aktywny sposób – zabrać je na spacer do lasu, pobiegać lub pojeździć na rowerze. Wciąż większość dzieciaków, spędza czas po szkole przed telewizorem lub komputerem. Nie sprzyja to niestety zdrowemu rozwojowi.

Opublikowano: czwartek 21-09-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda

Swierszcze_okladka_0.jpgNa polskim rynku książki zbiory opowiadań zazwyczaj przegrywają konkurencję z powieściami. A szkoda, ponieważ wielu autorów największe mistrzostwo osiąga właśnie w krótkiej formie. W Polsce na uwagę zasługuje chociażby proza Agnieszki Czachor, której „Świerszcze wybielone na kość” właśnie wchodzą do księgarń.

Opublikowano: środa 20-09-2017 Dział: Książka, Kino i Teatr

Viva Italia, czyli z widelcem po Włoszech | Włochy to wakacyjny kierunek, coraz chętniej wybierany przez Polaków. Słoneczna Italia kusi nie tylko wspaniałymi zabytkami, pięknymi plażami i doskonałą atmosferą, ale również wspaniałymi trattoriami oraz restauracjami. Jakich przysmaków warto spróbować będąc w Rzymie? A czym skusi nas słoneczna Florencja i gwarny Neapol?
 

Opublikowano: wtorek 19-09-2017 Dział: Jedzenie

O budownictwie zrównoważonym mówi się ostatnio wiele, chociaż aspekt dotyczący wpływu budynku na zdrowie ludzi ustępuje miejsca energooszczędności czy ochronie środowiska. Tymczasem, jak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez PBS na zlecenie VELUX, Polacy dostrzegają braki związane z klimatem wewnętrznym w swoich mieszkaniach i zwracają na to uwagę przy zakupie nowej nieruchomości.

Opublikowano: poniedziałek 18-09-2017 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród
70 proc. Polaków przyznaje, że nie lubi rozmawiać z pracodawcą na temat podwyżki – wynika z danych portalu Monsterpolska.pl. Główną przyczyną jest brak wiedzy, jak taką rozmowę rozpocząć i przeprowadzić. Pracownikom brakuje też znajomości technik negocjacyjnych. Na świecie najlepiej z rozmowami o podwyżce radzą sobie mieszkańcy Indii.

Opublikowano: poniedziałek 18-09-2017 Dział: Praca i Kształcenie
thumb_Continental_partnerem_MOL_zdjecie_0.jpgContinental partnerem MOL | Continental, wiodący dostawca rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, w odpowiedzi na oczekiwania klientów został partnerem belgijskiej firmy MOL specjalizującej się w produkcji ciągników i przyczep do portów.
Opublikowano: piątek 15-09-2017 Dział: Motoryzacja

thumb_telefon_pixabay.jpgDziś wielu potencjalnych klientów nie chce już rozmawiać z telemarketerami, natomiast ci, którzy zgadzają się na rozmowę, stają się coraz bardziej wymagający. Skuteczna sprzedaż lub „dosprzedawanie” produktów przez telefon wymaga zespołu, w którym poza kompetencjami, ważne jest również wzajemne wsparcie.

Opublikowano: czwartek 14-09-2017 Dział: Finanse i Biznes
25 proc. kobiet w ciąży cierpi na niedobory żelaza | Zbyt mała ilość żelaza w diecie to problem nawet co czwartej kobiety w ciąży. Niedobór tego pierwiastka prowadzi do niedokrwistości, która zwiększa ryzyko przedwczesnego porodu i niskiej masy urodzeniowej noworodka.
Opublikowano: czwartek 14-09-2017 Dział: Zdrowie Moda i Uroda
meble_jak_klocki01_2.jpgKolorowe klocki to ulubiona zabawka na całym świecie, dlatego meble, które je przypominają, z pewnością zyskają sympatię dzieci. W dodatku, podobnie jak klocki, można składać je z pojedynczych, osobnych brył. Jednak rodzice, którzy nie chcą samodzielnie projektować poszczególnych mebli, mogą wybrać gotowy mebel, który ma określone gabaryty. Ulubiona zabawka na całym świecie.

Opublikowano: środa 13-09-2017 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Strony