Dzisiaj jest: Środa, 24 stycznia 2018 Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Czytelnia | Artykuły na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych

Napisz artykuł, relacje sportową, kulturalną
dodaj koncert, wydarzenie, opublikuj opinię, komentarz, wyślij zdjęcie, film


| DODAJ ARTYKUŁ   |  DODAJ FIRMĘ   |  DODAJ WYDARZENIE |

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:
tatou_przedpokoj_1.jpgKtóry grzejnik pozwoli szybko uzyskać idealną temperaturę?" - to częste pytanie, które słyszą sprzedawcy. Odpowiedzią na nie jest promiennik, który ogrzewa za pomocą aluminiowej płyty promieniującej. Dzięki aplikacji w telefonie, sterujemy nim na bieżąco i oszczędzamy na ogrzewaniu.

Szybki wzrost temperatury

Opublikowano: wtorek 23-01-2018 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

ksiaze-okladka.jpgPolski rycerz-wygnaniec staje się lojalnym podwładnym włoskiego księcia, zaangażowanego w XVI-wieczne gry wpływów i interesów. „Książę” Łukasza Czeszumskiego to powieść będąca próbą wskrzeszenia ducha renesansu i sposobu myślenia ludzi tamtych czasów. Nie tylko władców i dworzan, ale także kurtyzan, najemników, bogatych kupców, czy zwykłych bandytów.

Opublikowano: poniedziałek 22-01-2018 Dział: Książka, Kino i Teatr
wolnowar_crock-pot.jpgDarek Kuźniak serwuje obiad z wolnowaru Crock-Pot  |  Szef kuchni Darek Kuźniak – Ambasador marki Crock-Pot w Polsce w ramach promocji idei slow-cookingu opracował serię autorskich przepisów na potrawy z wolnowaru. Pierwsze z nich to trzydaniowy posiłek, który można podać na rodzinny obiad czy kolację w gronie przyjaciół.
Opublikowano: poniedziałek 22-01-2018 Dział: Jedzenie
Środowisko niskich stóp procentowych cieszy kredytobiorców, ale z drugiej strony przyczynia się do coraz niższych zysków z depozytów. Jednym z bardzo dobrych sposobów na oszczędzanie w takim momencie, są produkty oparte na indeksie stóp procentowych. Tego rodzaju rozwiązaniem jest Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, które posiada elastyczną i przejrzystą konstrukcję.
Opublikowano: niedziela 21-01-2018 Dział: Finanse i Biznes
thumb_cialo_1.jpgSkóra zaczyna się starzeć już po 25. roku życia. Na początku oznaki są mało widoczne, gdyż skóra stale się odnawia - w ciągu 28 dni nowe komórki zastępują stare. Jednak z czasem cykl regeneracji zaczyna się wydłużać. Aby jak najdłużej zachować młody wygląd skóry, należy zadbać o regularny odpoczynek i odpowiednią ilość snu, pić odpowiednią ilości wody, dbać o aktywność fizyczną, zapewnić zbilansowaną dietę bogatą w warzywa, unikać używek oraz stosować kremy do pielęgnacji twarzy.

Opublikowano: czwartek 18-01-2018 Dział: Zdrowie Moda i Uroda

placuszki.jpgPachnące placuszki z kaszy jaglanej z miodem i cynamonem – pyszny pomysł na zdrowy obiad, podwieczorek lub deser dla dorosłych i dzieci (nawet od 12 miesiąca życia!)

Opublikowano: czwartek 18-01-2018 Dział: Jedzenie

thumb_2018_01_pracownik_pomoze1.jpgPrawo w Polsce zaczyna wreszcie dostrzegać sygnalistów, a więc osoby, które reagują, gdy w firmach, w których pracują, zdarzają się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Ochrona osób, które zgłaszają nieuczciwe bądź nieetyczne praktyki jest zarówno w interesie pracowników, jak i pracodawców.

Opublikowano: czwartek 18-01-2018 Dział: Praca i Kształcenie
kasza-gryczana.jpgPolacy jedzą bardzo mało kaszy i nie doceniają jej właściwości zdrowotnych   |   20 proc. osób w wieku 15-23 lata włącza kaszę do swojego menu zaledwie raz na pół roku. Dużo większą popularnością ten produkt cieszy się u Polaków po pięćdziesiątce. Na ich stołach pojawia się ona średnio dwa razy w tygodniu.
Opublikowano: środa 17-01-2018 Dział: Jedzenie
jak-narodowcy-zostali-zolnierzami-wykletym.jpg“Hardy ich kark, tchórzliwy świat
zamknąć chce w zwojach niepamięci.
Choć tyle już minęło lat,
nadal żołnierze to wyklęci.

Nie zamknie ust cmentarny dół,
niepamięć ran też nie zabliźni,
bo dzięki nim jeszcze się tlą
resztki honoru mej Ojczyzny”

Tadeusz Sikora -⁠ “Żołnierzom NSZ”
(fragment tekstu piosenki)


Opublikowano: wtorek 16-01-2018 Dział: Mój artykuł
Dobry_Montaz_okno_witryna_roleta_drzwi_fasada_3.jpgDobry montaż to podstawa  |  Wybierając okno, bramę lub drzwi do swojego domu staramy się dobrać jak najlepsze, odpowiadające naszym wymaganiom produkty. Zwracamy uwagę na ich parametry techniczne i estetykę.
Opublikowano: poniedziałek 15-01-2018 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Strony