Dzisiaj jest: Wtorek, 20 marca 2018 Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Czytelnia | Artykuły na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych

Napisz artykuł, relacje sportową, kulturalną
dodaj koncert, wydarzenie, opublikuj opinię, komentarz, wyślij zdjęcie, film


| DODAJ ARTYKUŁ   |  DODAJ FIRMĘ   |  DODAJ WYDARZENIE |

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:

thumb_oprogramowanie-dla-firmy-zlecenia.jpgCzy lepsza będzie firma o wąskiej specjalizacji, czy wszechstronna? Czy jest sens kierować się najniższą ceną? Decyzja przedsiębiorstwa, które chce zlecić firmie zewnętrznej wykonanie systemu informatycznego lub choćby pojedynczej aplikacji, zależeć będzie właśnie od odpowiedzi na podobne pytania.

Opublikowano: poniedziałek 19-03-2018 Dział: Finanse i Biznes

thumb_korekcja-nosa.jpgDuży, garbaty, skrzywiony lub za długi potrafi wpędzić w kompleksy. Jego nieregularny kształt postarza i sprawia, że twarz ma smutny lub groźny wyraz. Wielu pacjentów rezygnuje jednak z korekty nosa, ponieważ boi się związanej z tym operacji. Co zatem zrobić, aby poprawić wygląd nosa bez poddawania się zabiegom chirurgii plastycznej?

Opublikowano: poniedziałek 19-03-2018 Dział: Zdrowie Moda i Uroda
thumb_rusza_akademia_rolnika_gobarto500_1.jpgSpółka Gobarto w marcu br. rozpoczyna spotkania Akademii Rolnika, których celem jest bezpłatna edukacja rolników wg najnowszej wiedzy i standardów w zakresie hodowli trzody chlewnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w PODR w Boguchwale 21 marca. Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Zygmunt Pejsak. W wydarzeniu weźmie także udział Przedstawiciel ARiMR.

Opublikowano: czwartek 15-03-2018 Dział: Rolnictwo i Przemysł
uniroyal_logo.jpgUniroyal, marka opon należącą do koncernu Continental , rozpoczyna ogólnopolską kampanię edukacyjną #bezObaw, która ma na celu pokonywanie obaw przed prowadzeniem samochodu. Akcja jest skierowana do wszystkich osób, które nie czują się pewnie za kierownicą, ale jest skoncentrowana przede wszystkim na kobietach. Kampania jest kolejnym elementem realizowanej przez Continental Wizji Zero, która zakłada zredukowanie do zera wypadków drogowych, rannych i ofiar śmiertelnych.

Opublikowano: czwartek 15-03-2018 Dział: Motoryzacja

thumb_soki-owocowe.jpgEksperci o sokach – co jest mitem, a co faktem?  |  Aby ostatecznie dowiedzieć się co jest prawdą, a co fałszem, zapytaliśmy o opinię autorytety w dziedzinie odżywiania dzieci i dorosłych. Pozyskane informacje mogą zaskakiwać, ale bezsprzecznie wskazują, że soki to produkty, które powinny na stałe zagościć w naszych dietach. Nie należy z nich rezygnować również latem, podczas upałów.

Opublikowano: środa 14-03-2018 Dział: Jedzenie

Jakimi kierunkami zainteresowani są Polacy w lipcu i sierpniu? Które z najczęściej wybieranych przez nas miejsc jest w tym czasie najtańsze? Jaką alternatywę mamy dla oklepanych już i popularnych od lat miejscowości europejskich? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielamy poniżej.
 

Opublikowano: wtorek 13-03-2018 Dział: Ciekawostki
thumb_3-wojna-swiatowa.jpgPoszukiwania w sprawie wydarzeń, które mają miejsca na Ukrainie z Putinem i Rosja, która co by nie mówić po prostu weszła na Krym i go przejęła. popatrzmy na wszystko z duchowego punktu widzenia i sprowadzamy wydarzenia do Słowa Bożego. I to wszystko ma symbolizm, widzicie tutaj? Kijów ostrzega przed wojną według moich badań jesteśmy blisko tego co nazywane jest piątą erą czekamy na osobę schodzącą z nieba z kluczem do otchłanii, które to wydarzenie rozpocznie piątą erę.
Opublikowano: poniedziałek 12-03-2018 Dział: Ciekawostki

thumb_kupno-nieruchomosci.jpgWielu z nas stawianych jest przed dużym dylematem wyboru nieruchomości pod inwestycję lub zamieszkanie. Szczególnie ludzie młodzi, nieorientujący się w aktualnej sytuacji rynkowej lub sprawach prawnych przejęcia mieszkania głowią się nad podjęciem słusznej decyzji. Uciekają do poradników, radców prawnych.

Opublikowano: piątek 09-03-2018 Dział: Finanse i Biznes
Designerskie okna w Twoim domu  |  Utrzymane w nowoczesnej estetyce czy tradycyjne, nawiązujące do ponadczasowej stylistyki retro? Szerokie możliwości aranżacyjne, jakie dają współczesne okna pozwalają na wykreowanie wnętrz o niepowtarzalnym klimacie.
Opublikowano: czwartek 08-03-2018 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Duża firma dysponuje przeważnie oddzielnym działem prawnym, a średnia zatrudnia przynajmniej jednego prawnika. Niektóre przedsiębiorstwa współpracują też z kancelariami wyspecjalizowanymi w danej branży. A co z najmniejszymi podmiotami? W jaki sposób mogą zadbać o opiekę prawną dla siebie?

Opublikowano: czwartek 08-03-2018 Dział: Finanse i Biznes

Strony