Dzisiaj jest: Piątek, 28 lipca 2017 Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Czytelnia | Artykuły na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych

Napisz artykuł, relacje sportową, kulturalną
dodaj koncert, wydarzenie, opublikuj opinię, komentarz, wyślij zdjęcie, film


| DODAJ ARTYKUŁ   |  DODAJ FIRMĘ   |  DODAJ WYDARZENIE |

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:

thumb_floor-1256804_1280_podloga.jpgDrewniana podłoga to rozwiązanie trwałe i estetyczne. Nie wystarczy jednak zdecydować, jaki gatunek drewna wybrać. Ważny jest także odpowiedni sposób montażu. Do wyboru mamy podłogę pływającą, klejoną lub przybijaną.

Opublikowano: piątek 28-07-2017 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Bezpieczne przewożenie rowerów, czteronożnych przyjaciół i bagaży | Zbliżający się wielkimi krokami sezon urlopowy to zwykle okres bliższych lub dalszych wyjazdów.

Opublikowano: piątek 28-07-2017 Dział: Motoryzacja

Z tego tytułu wielu właścicieli prywatnych firm, a w szczególności mikroprzedsiębiorców zarządza swoimi finansami korzystając wyłącznie z jednego rachunku bankowego. Właściciele małych firm narzekają przy tym często na zbyt niski dochód, który nie pozwala im na regularne oszczędzanie pieniędzy. Zdaniem ekspertów to błąd: biznes i dom to nie małżeństwo, obowiązuje rozdzielność majątkowa.

Opublikowano: czwartek 27-07-2017 Dział: Finanse i Biznes
luxmed_1.jpgMasz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? | Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Opublikowano: środa 26-07-2017 Dział: Aktualności

Okres wakacji to czas to nie tylko zasłużonego wypoczynku. To również świetna okazja do kreatywnego spędzenia wolnych chwil, a jedną z propozycji jest z pewnością nauka języka obcego. Jak w takim razie połączyć przyjemne z pożytecznym?

Opublikowano: środa 26-07-2017 Dział: Praca i Kształcenie
Od około pięciu lat widzimy wyraźny trend rozbudowy przez banki elektronicznych kanałów komunikacji. Wiąże się on głównie z dwoma obszarami. Pierwszy to oczywiście dynamiczny przyrost osób korzystających z Internetu, a tym samym rosnąca świadomość i zmieniający się poziom potrzeb użytkowników.
Opublikowano: wtorek 25-07-2017 Dział: Finanse i Biznes

Kapitał, wyjątkowy pomysł, chęć do działania i zapał do pracy to czynniki, które nie zawsze wystarczają do tego, aby odnieść sukces w branży gastronomicznej i otworzyć restaurację, która będzie przynosić dochody. Wielu z nas o tym zapomina, wylewając morze łez po poniesionej porażce.

Opublikowano: wtorek 25-07-2017 Dział: Finanse i Biznes

thumb_fot_CREATON_dach_dachowka_plaska_DOMINO_czarna_polac_dachowa.jpgnowoczesność tkwi w prostocie | Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego to spore wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Jednym z nich są, cieszące się coraz większym zainteresowaniem odbiorców, minimalistyczne dachówki płaskie.

Opublikowano: poniedziałek 24-07-2017 Dział: Mieszkanie, Dom, Ogród

Rodzenie dzieci po 30tym roku życia, ze względu na wcześniejsze osiągnięcie stabilizacji finansowej oraz czynniki związane ze stylem życia przyszłej mamy, zwiększają ryzyko wystąpienia u płodu zespołu Downa, zespołu Edwardsa, zespołu Patau, zaburzeń chromosomów płciowych (zespół Klinefeltera i zespół Turnera tzw. monosomia X u dziewczynek) i otwartych wad ośrodkowego układu nerwowego.

Opublikowano: piątek 21-07-2017 Dział: Dzieci i Rodzina
kabaret-skeczow-meczacych.jpgKabaret Skeczów Męczących - Pod Prądem | Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju.
Opublikowano: czwartek 20-07-2017 Dział: Aktualności

Strony