Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017 Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Nowa odsłona strony internetowej Poradni DOBRY START

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Dobry Start w OleśnicyZ przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę strony internetowej Poradni Dobry Start - dobrystart.info.pl   |   Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności. Strona jest przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dzięki temu poprawnie wyświetla się także na telefonach / smartfonach, tabletach i innych urządzeniach przenośnych. W zakładce KONTAKT znajduje się mapa, dzięki której w szybki i łatwy sposób możecie Państwo sprawdzić jak dojechać do naszej Poradni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
 

O Poradni Dobry Start

Poradnia powstała w 2009 roku z inicjatywy Pauliny Wieliczko ze względu na stworzenie w Oleśnicy profesjonalnego miejsca zajmującego się kompleksową diagnostyką, terapią i rehabilitacją. Nowoczesny Ośrodek specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń neurorozwojowych u dzieci oraz diagnostyki, terapii i rehabilitacji osób dorosłych.
(więcej informacji o Poradni Dobry Start na naszej stronie)

DOBRY START

Poradnia Wielospecjalistyczna
Leczenia Zaburzeń Neurorozwojowych
Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji

Ul. Północna 19B
56-400 Oleśnica (Rataje)

Telefon: 600 309 208
Strona internetowa: dobrystart.info.pl

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Polecam przychodnię Dobry Start .Byłam z córką u pani Pauliny z czego jestem bardzo zadowolona z pomocy, rzeczowa, cierpliwa no i miła dla mojej córki która często nie jest łatwa w nawiązaniu z nią rozmowy ale na szczęście nie okazało się to problemem i do tego bardzo dobry kontakt z rodzicem czyli ze mną! Osobiście polecam tą przychodnię.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
4 + 7 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik